Leuke infographic van datingsite Pepper: The Festival Survival Guide for Singles. Ben jij vrijgezel en kun je niet wachten op de aankomende zomerfestivals? Pepper zocht uit wat leuke weetjes zijn voor singles die naast muziek ook graag enige romantiek op een festival mee willen maken. Wat zijn bijvoorbeeld de beste festivals om leuke jongens en meiden tegen te komen?
En wat zijn de grootste afknappers onder festivalgangers? Voor muziekliefhebbers is het helemaal oppassen; dit zijn de grootste muzikale afknappers. En waarmee maak je juist indruk op party-gangers?
Ga jij net als Pepper graga naar festivals?
Ga jij nog naar festivals dit seizoen, en zo ja, naar welke? Ga jij op een (dance)festival achter de mannen/vrouwen aan of ben je met hele andere dingen bezig? Meer weten over Pepper? Lees onze review of bezoek de website. Op- of aanmerkingen op de infographic? Laat je reactie achter in een comment.